Hakkımızda

Güneş yeniden doğuyor

Yenilikleri takip ederek sahip olduğu bilgi birikim ve vizyonu sayesinde sektörü çağdaş düzeye ulaşılmasına katkı sağlamak amacıyla, 2020 yılında Sakarya Erenler Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. 

Toplamda 5000 m² açık, 3500 m² kapalı alana kurulu tesiste, polikarbonat ürünler; yüksek termal yalıtım, ışık geçirgenliği, darbe dayanıklılığı ve ultraviyole koruyuculuğu temel normları esas alınarak, ileri teknolojiye sahip makinelerce üretilmektedir. 

 

 

Güneş Polikarbon, sera uygulamaları, endüstriyel yapı aydınlatma, stadyum, merdiven ve balkon korkulukları, iş güvenlik ekipmanları, çatı – tavan, teras, kış bahçeleri vb. sektörel ihtiyaçları karşılamak üzere ürün gamını daima güncel tutarak, inovasyon ve sürekli iyileştirmeyi misyonu haline getirmiştir. 

Bu bağlamda kaliteli hizmet, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine ilke edinen Güneş Polikarbon, müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için ISO 9001:2015 ve TSE belgelerini bünyesine katmıştır.  

Yüksek kalite standartları, çalışma ekibi, pazarlama kadrosu ve geniş bayi ağı ile Güneş Polikarbon, yerel ve uluslararası yapı sektöründe hak ettiği yeri almıştır.